محل تبلیغات شما

هموطنان عزیز و گرامی

بعد از چاپ مقاله جنایت در ایران و محاکمه در المان در رومه همشهری مورخ 97/4/9

لازم میدانم چند نکته را یاد اوری و تصحیح کنم تا شبهه ای در اذهان هموطنان عزیز ایجاد نشود.

قبل از هر حرفی از نویسنده این مقاله تشکر میکنیم و برایشان ارزوی موفقیت داریم.

در این مقاله نوشته  شده بامداد 28 اذر باید عرض کنم درست یک ربع به یک بامداد

مورخ94/9/27 این اتفاق شوم رخ داد .

دیگر اینکه نوشته شده پدر تیر خورده و پسر برای نجات پدر رفته و تیر خورده .در حالیکه اینطور 

نیست روح الله دل ارام جنایتکار مستقیم به سر پیمان عزیز شلیک کرد و پدرش وقتی دید پسر 

جوانش تیر خورد و به زمین افتاد  بسمت روح الله حمله کرد و روح الله فرار کرد در حین فرار به 

زمین افتاد و سلحه از دستش افتاد بلافاصله منوچهر دل ارام برادر بزرگتر روج الله اسلحه را 

برداشت و به سمت پدر پیمان شلیک کرد که به دستش و شکمش اثابت کرد.و همه شاهدان در 

باز پرسی این موضوع را تایید کردند.

بعلت عدم اگاهی کامل خبرنگار محترم نویسنده مقاله ازپرونده بعضی موارد ااشتباه درج شده است.

ما به اطلاع شخص مربوطه رساندیم 

انها با 3ماشین امده بودند همگی مسلح بودند تقریبا 7نفرشان کلت داشتند و قاتل اسلجه 

وینچستر داشت.به محض پیاده شدن شروع به تیر اندازی کردند انهایی که کلت داشتند  هوایی 

شلیک میکردند ولی روح الله مستقیم به سمت منزل ما و بسمت پیمان شلیک میکرد .برای این 

عده مرگ کمترین مجازات میباشد .همگی بدانند خون به ناحق ریخته پیمان روزگارشان را سیاه 

خواهد کرد و تک تکشان تقاص پس خواهند داد.

درهر کجای دنیا باشند چشم وخشم خدا و دست انتفام مابالای سرشان خواهد بود.

گئتمه بیر دایان بویووا باخیم

خدایا خودت بر حال ما اگاهی.

شـوقـیـله سنین بـاشی وه مین یؤل دولانان یار

الله ,مقاله ,روح ,پیمان ,تیر ,شلیک ,روح الله ,کرد و ,تیر خورده ,دل ارام ,در المان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دهکده ی سلامت حمیدمظاهری راد پنیر ایران cormomisswhen تحقیق دانشگاه تیامو همه حرفای نگفته من نشونِ بی نشون Carol's notes ICT | M-CAP7AIN صفحه شخصی مهندس سینا خدایارصاحبی کارخانه رولند تولیدی مجسمه ، مجسمه فایبرگلاس، مجسمه پلی استر، مجسمه رزین